Naprawa elektroniki Liebherr to jedna z szerokich dziedzin naszej działalności. Dla niezawodnej pracy poszczególnych maszyn konieczne jest utrzymanie komputera danej maszyny w optymalnym stanie, warto więc przy najmniejszych nieprawidłowościach zgłosić się do naszego serwisu. Wykwalifikowani elektromechanicy dokonają fachowej diagnozy, a następnie naprawy, która usprawni działanie konkretnych podzespołów.

Profesjonalne oprogramowanie i sprzęt – niezbędne w naprawie elektroniki Liebherr

Naszą usługę opieramy o najwyższej klasy oprogramowanie, którego właściwości pozwalają w bezpieczny oraz fachowy sposób przeprowadzić daną naprawę elektroniki maszyn Liebherr poprzez odpowiednie ustawienie sterowników i zatwierdzenie optymalnych parametrów dla dalszej pracy danej koparki, ładowarki, czy spychacza.

Zwracając się do Regem Service, możecie Państwo powierzyć nam swoje maszyny w sytuacji, gdy dany system działa nieprawidłowo. We współczesnych maszynach standardem są moduły sterowania, czyli tak zwane komputery ze sterownikami, a pomóc możemy zawsze, kiedy taki komputer:

  • nie działa całkowicie – nie włącza poszczególnych funkcji, mimo wielokrotnych prób, nie reaguje włączaniem określonych kontrolek; sprawia, że maszyna jest na dany moment bezużyteczna i wymaga niezwłocznej interwencji elektromechanika,
  • nie reaguje na sterowanie przyciskami – konsola sterowania nie jest uszkodzona mechanicznie, prawidłowo pracuje również akumulator, a mimo to niemożliwe jest sterowanie maszyną za pomocą przycisków połączonych z komputerem,
  • wyświetla nieprawidłowe dane – od naliczania motogodzin po pozostałe parametry, mające znaczenie dla użytkownika lub właściciela maszyny; często jest to komunikat „Error”, który uniemożliwia dokonanie jakichkolwiek odczytów z poziomu kabiny.

Sczytanie sterowników i naprawę elektroniki przeprowadzamy w oparciu o stan faktyczny, z uwzględnieniem rzeczywistych potrzeb Klientów. Naprawa komputerów maszyn budowlanych to kwestia, w której warto nam zaufać.

Wszechstronny serwis z naprawą elektroniki Liebherr

Podczas gdy serwis gwarancyjny może uczynić korzystnym wymianę elektroniki na nową, tak w przypadku maszyn, które nie są już objęte gwarancją konsumencką, rozwiązaniem jest naprawa elektroniki w maszynach Liebherr. Takie rozwiązanie czynimy bardziej korzystnym finansowo, a brak oczekiwania na oryginalne części znacznie skraca czas całego serwisowania i sprawia, że maszyna jest wkrótce gotowa do dalszych prac.

Regem Sevice – elektronika w dobrych rękach

Zgłaszając nam najmniejsze rozbieżności ze stanem prawidłowym użytkowanych maszyn macie Państwo pewność, że dana usterka nie uszkodzi znacznie całego systemu i będzie mogła podlegać skutecznej naprawie. Z naprawą elektroniki Liebherr zgłaszają się do nas zarówno stali jak i nowi Klienci, dlatego do współpracy zapraszamy również Państwa. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt i oprogramowanie do symulacji, pomiarów oraz analiz, dlatego proponujemy najwyższą jakość usług.