Serwis urządzeń Prolec to jedna z gałęzi naszej działalności. Wysokiej klasy części zamienne oraz systemy wymagają profesjonalnego serwisowania, aby bez konieczności radykalnych napraw całej maszyny zachować jej sprawność w poszczególnych aspektach. Proponowana przez nas usługa wykonywana jest zawsze w oparciu o standardy i zalecenia producenta.

Usługi w ramach serwisu Prolec dla Państwa potrzeb

Osprzęt audio-video oraz układy scalone, czyli szeroko pojęte artykuły elektroniczne, to główny asortyment oferowany przez firmę Prolec. Ich trwałość potwierdzana jest również w opiniach naszych Klientów, dlatego części są tak chętnie wybierane przez producentów na etapie tworzenia poszczególnych funkcjonalności danej maszyny.

W Regem Service naprawiamy również sprzęt i osprzęt RTV użytkowany w maszynach budowlanych. Możecie Państwo powierzyć nam:

  • akumulatory, baterie, bezpieczniki,
  • adaptery, wzmacniacze, złącza,
  • głośniki, kolumny,
  • przekaźniki, przełączniki

oraz inne części i podzespoły, znajdujące się w danej maszynie. Nasze doświadczenie sprawia, że podejmujemy się zarówno podstawowych napraw, jak również skomplikowanych realizacji, dotyczących wymiany jednocześnie wielu detali. Wszechstronne działania pozwalają rzetelnie wykonać każdą powierzoną nam naprawę terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Sprzedaż części w Regem i serwis Prolec również poza naszą siedzibą

Poza standardową usługą napraw dajemy Państwu również inne możliwości dotyczące serwisu Prolec. Pierwsza z nich to zakup części do samodzielnych napraw lub w celu dostarczenia ich do innego warsztatu. Szeroki wybór sprawia, że możecie Państwo skompletować u nas elementy potrzebne do kompleksowych napraw.

Proponujemy również naprawy poza naszą siedzibą. Po wcześniejszych ustaleniach nasi serwisanci dotrą pod wskazany adres wraz z niezbędnymi częściami oraz narzędziami, zapewniając fachowe działania. Przykładem takiej naprawy są często usługi na placach budowy oraz w terenie, gdy nie ma możliwości przetransportowania sprzętu do warsztatu bez specjalistycznych lawet.

Niezawodny serwis w nowoczesnym wydaniu

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów, współpracujemy nieustannie z solidnymi firmami, stąd także możliwość profesjonalnego serwisowania maszyn z użyciem oryginalnych części. Również elementy dostępne w Prolec stosowane są przez nas często podczas poszczególnych napraw. Z przyjemnością nawiążemy współpracę również z Państwem, zarówno w formie pojedynczego zlecenia, jak i stałej obsługi.