liebherr serwisRegem Service – jakość przede wszystkim

Firma REGEM SERVICE dostosowując ofertę do potrzeb przede wszystkim właścicieli i użytkowników urządzeń i maszyn Liebherr na co dzień zachowuje wysoki, światowy standard obsługi Klientów właściwy marce Liebherr.

Proponując najwyższą jakość prowadzonych przez naszych fachowców napraw z użyciem części nowych, ale też używanych dajemy naszym Klientom możliwość dostosowania się do aktualnych możliwości finansowych, przy zachowaniu wszelkich norm jakościowych.

Regem Service – tak działamy

Pracujemy niezależnie od warunków, zazwyczaj serwisując koparki, ładowarki czy inny sprzęt Liebherr na miejscu awarii, aby przyspieszyć procedurę i zmniejszyć niedogodności, jakie łączą się z niesprawną maszyną Liebherr do minimum. Oszczędzamy tym samym czas i pieniądze naszych Zleceniodawców, którzy zaufali jakości Liebherr.

Jak podjąć współpracę z Regem Service?

Aby skorzystać z proponowanych przez nas usług, wystarczy skontaktować się z nami i opisać problem. Niezależnie od tego, czy zaistnieje potrzeba serwisowania maszyny Liebherr, diagnostyki przed lub posprzedażowej czy wsparcia informacyjnego lub innej usługi z naszej oferty, gwarantujemy, że nasi specjaliści niezwłocznie zajmą się wszystkim ze szwajcarską precyzją.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na serwis maszyn Liebherr zapraszamy do kontaktu z nami nawet teraz!

REGEM SERVICE