Części do maszyn Libherr stanowią dziedzinę, której warto poświęcić uwagę. Sprowadzane od producenta, objęte gwarancją i zawsze gotowe do montażu, usprawniają wszelkie prace serwisowe oraz naprawcze, począwszy od wymiany niewielkich detali, a w opcji zaawansowanej – na przykład wymianę komputera

Znajomość rynku części do maszyn Liebherr

Oryginalne części Liebherr oraz oryginalne zamienniki sprawiają, że maszyny, które są w codziennym użyciu mogą efektywnie działać na danym terenie bez zbędnych dłuższych przestojów. Naprawa koparki, ładowarki, spycharki powinna bazować wyłącznie na częściach odpowiedniej jakości. Zwiększy to bezpieczeństwo pracy maszyny.

W naszym serwisie prowadzimy regenerację, naprawę oraz wymianę poszczególnych części Liebherr.

Usługa ta obejmuje między innymi:

  • elementy nadwozia – na przykład klamki, zamki, błotniki oraz inne detale dostępne z zewnątrz; przykładem wewnętrznego elementu nadwozia może być fotel operatora,
  • elementy ramion oraz obrotu – odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie ramion/wysięgników; przykłady: wał obrotu, koło zębate, wieniec obrotu,
  • podzespoły – znajdujące się w obrębie silnika, skrzyni biegów; kategoria podzespołów elektrycznych to między innymi poszczególne czujniki oraz nagrzewnice,
  • pompy hydrauliczne – odpowiednie modele są charakterystyczne dla poszczególnych maszyn Liebherr,
  • elementy poszczególnych układów wewnątrz maszyny – części układu chłodzenia, układu hydraulicznego, hamulcowego oraz innych koniecznych do prawidłowej pracy maszyny.

Z częściami do maszyn budowlanych wiążą się określone zalecenia oraz normy, których należy przestrzegać. Można mieć wtedy pewność, że dana maszyna po naprawie faktycznie zwiększy swój potencjał użytkowy i odzyska sprawność przy zastosowaniu najmniej inwazyjnych metod.

Import części Liebherr dla Państwa wygody

Awaria Państwa ładowarki, koparki lub innego sprzętu marki Liebherr może być pierwszą,z którą zwrócicie się Państwo do Regem Service, natomiast na profesjonalną diagnostykę oraz prace konserwacyjne można przyjeżdżać regularnie lub wezwać naszych specjalistów po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Stała opieka nad maszynami budowlanymi to nasza domena.

Jeżeli natomiast Państwa celem jest zakup poszczególnych części zamiennych, również możemy sprostać tym oczekiwaniom, ponieważ nieustannie poszerzamy asortyment zarówno do celów serwisowych na zlecenie Klientów, jak też do sprzedaży prosto od producenta, ewentualnie od innych zaufanych dystrybutorów. Czas oczekiwania na części ograniczamy do minimum.

Solidne części Liebherr, profesjonalizm Regem Service

Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinie marki Liebherr, dlatego części do poszczególnych maszyn zawsze są wymieniane w sposób fachowy i solidny. Przestrzegamy terminów oraz wszelkich uzgodnień, aby w pełni zrealizować Państwa oczekiwania.