Dowolny komputer Liebherr może być przykładem najwyższej precyzji poszczególnych etapów projektowania oraz wykonawstwa. Komputery obecne w maszynach budowlanych pozwalają bez radykalnej ingerencji w poszczególne części pojazdu dokonać napraw poprzez zarządzanie sterownikami i ustawienie ich optymalnych parametrów. Jeżeli jednak niezbędna jest wymiana, również możecie Państwo liczyć na naszą pomoc.

Naprawa komputera Liebherr – przemyślana inwestycja

W komputerach do maszyn budowanych istotne jest pokazywanie poszczególnych parametrów tak, aby widoczny był faktyczny stan obecny danej koparki czy ładowarki teleskopowej. Sprawny komputer Liebherr to pewność, że sprzęt będzie użytkowany na miarę swojej wydajności oraz serwisowany w przypadku niezbędnych napraw.

Nowoczesne systemy sterowników pozwalają odczytać poszczególne parametry, aby mieć pełen obraz sytuacji wewnątrz danego pojazdu. Na komputerze pokładowym Liebherr widoczne są między innymi:

  • ostrzeżenie wymagające serwisu – dotyczy to między innymi kontrolek zużycia oleju silnikowego, zapełnienia filtra DPF, oraz innych związanych z pracą poszczególnych systemów,
  • pomiar zużycia paliwa – zużycie chwilowe oraz średnie przy odpowiednim monitorowaniu pozwalają zwiększyć wydajność maszyny poprzez dostosowanie prędkości do realnych potrzeb,
  • woltomierz – mierzy napięcie akumulatora oraz napięcie ładowania; optymalne napięcie mierzone jest pomiędzy biegunami przy podłączonym akumulatorze; jest to wynik wiarygodny na równi z mierzeniem gęstości elektrolitu w akumulatorze.

Naprawianie komputerów za sprawą profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania zyskało zaufanie użytkowników i sprawdza się przy każdym komputerze pokładowym.

Alternatywa w postaci zakupu komputera Liebherr

Jeżeli Państwa celem jest zakup komputera Liebherr, w tej kwestii również proponujemy nasze usługi. Posiadamy w regularnej sprzedaży oryginalne części zamienne, w tym także stosowane podczas napraw elektromechanicznych, można mieć zatem pewność, że sprzedawany asortyment pochodzi od zaufanych dostawców, jest pełnowartościowy i objęty gwarancją.

Jeśli jednak wystarczająca okaże się naprawa danego komputera w naszym serwisie, będzie to opcja znacznie bardziej korzystna finansowo. W obu kwestiach proponujemy rzetelną wycenę, fachową analizę ewentualnych usterek w aktualnym komputerze oraz doradztwo w każdej kwestii związanej z serwisowaniem lub wymianą komputerów pokładowych w maszynach budowlanych.

Profesjonalne usługi w Regem Service dla Państwa wygody

Korzystając z możliwości rozwoju poprzez wdrażanie nowych systemów oraz uzupełnianie sprzętu i oprogramowania o innowacyjne detale, zapewniamy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach.

Naprawa komputera Liebherr w dowolnej maszynie budowlanej tej marki to jedna z licznych możliwości. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych wykonawców robót, jak również mniejsze i większe firmy, nie tylko z branży budowlanej.