Zastosowanie umów serwisowych

Umowy serwisowe stają się coraz bardziej popularne, w tym również w Polsce. Zawierane bywają przeważnie ze znaczącymi firmami budowlanymi, które chcą mieć pewność, że ich maszyny są w pełni sprawne oraz bezpieczne. Każda firma budowlana korzysta przecież z usług serwisu maszyn budowlanych Liebherr, dlatego dobrze jest podpisać stałą umowę, która będzie regulowała zakres takiej współpracy. Określa się w niej wszystkie obowiązki, prawa, a także kwestie finansowe. Od tej pory przedsiębiorstwo budowlane może w pełni korzystać z usług serwisu maszyn budowlanych Liebherr na ustalonych zasadach.

Szczegóły dotyczące umów serwisowych

Umowy serwisowe pociągają za sobą wykupienie pakietu przedłużonej gwarancji, jaki zawierany jest zazwyczaj na okres od dwóch do czterech lat. Liczy się on od czasu zakupu nowej maszyny budowlanej i mieści się w nim pełny zakres obsługi serwisowej. System ten ma głównie za zadanie zapewnienie użytkownikowi sprawności jego maszyn podczas eksploatacji. Nawet jeżeli maszyny budowlane ulegną jakieś usterce bądź uszkodzeniu, to zostaną szybko naprawione i przywrócone do pracy na budowie.

Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo nerwów, a także czasu powiązanego z naprawą maszyny. Ceny tego rodzaju usług ustala przeważnie serwis maszyn Liebherr, przy czym są one niezwykle atrakcyjnie i przynajmniej przez dany okres czasu pozostają niezmienne.

Koszty umów serwisowych

Właściciel maszyny budowlanej może wybierać np. jedynie przeglądy, jakie mają gwarantowane ceny, płaci wtedy za wykonanie naprawy jakieś usterki, tylko wtedy kiedy jest to naprawdę niezbędne. Inaczej sprawa wygląda w przypadku okresowych przeglądów. Wykonywane są one zazwyczaj co określony odstęp czasowy i są uzależnione od godzin pracy. Wpływa to w znaczny sposób na dyspozycyjność maszyn budowlanych, które są sprawne zawsze wtedy, kiedy chcemy je wykorzystać na placu budowy.

profesjonalny serwis liebherrOgólnie umowy serwisowe są o wiele bardziej opłacalne dla większych firm budowlanych, które często potrzebują przeglądu swoich maszyn. Taka umowa daje nam gwarancję uzyskania rabatu na usługi serwisu, dzięki któremu w dłuższej perspektywie czasowej będziemy mogli sporo zaoszczędzić. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli poszukujemy oszczędności w przedsiębiorstwie. Długa współpraca to także gwarancja lepszej jakości.

Serwis maszyn budowlanych Liebherr

Firma Regem, która zajmuje się serwisem maszyn budowlanych Liebher, to miejsce, gdzie możesz powierzyć swoje maszyny budowlane.

Doświadczeni serwisanci na bieżąco będą dokonywać przeglądu maszyn i naprawiać wszystkie wymagane usterki. Serwis maszyn Liebherr to również możliwość diagnozy zarówno przed zakupowej, jak i przed sprzedażowej maszyn budowlanych. Tutaj sprawdzisz wartość swojej maszyny budowlanej i dowiesz się ile możesz na niej zarobić, bądź jakiego rabatu spodziewać się przy jej zakupie. Serwis maszyn Liebherr daje również możliwość przeszkolenia pracowników względem odpowiedniej eksploatacji maszyn budowlanych.