Maszyny budowlane Liebherr i ich serwis

Dzięki funduszom unijnym Polska stale się rozwija i pojawia się coraz więcej budów, w tym chociażby drogowych. Jest to bardzo dobra sytuacja zwłaszcza dla firm budowlanych, które w krótkim czasie mogą osiągać znaczne zyski, przyjmując jednocześnie nawet kilka zleceń. Jednak żeby było to w pełni możliwe potrzebne są dobre maszyny budowlane, które będą działać sprawnie i szybko. Niestety ich koszt nie jest mały, ale nie ma co liczyć na wysoką jakość za grosze i jest to chyba w miarę oczywiste. Czasami lepiej więcej wydać na początku żeby później nie żałować. W jakie maszyny budowlane najlepiej jest zainwestować i jaka marka cieszy się obecnie największą popularnością?

Maszyny budowlane Liebherr

Marka Liebherr należy obecnie do najbardziej rozpoznawalnych marek z branży budowlanej na całym świecie. Jest to jeden z największych producentów maszyn budowlanych, który stale je modernizuje oraz rozwija. Liebherr Group posiada około 150 spółek i to w różnych państwach. Przedstawicieli tej firmy można odnaleźć między innymi w: Szwajcarii, Francji, Niemczech, Polsce, Kazachstanie, a nawet Stanach Zjednoczonych.

Ceniona jest przede wszystkim za przemył budowniczy, a także wydobywczy. W ofercie marki Liebherr znajdują się takie maszyny jak: koparki, koparko-ładowarki, żurawie, spycharki, betoniarki, czy maszyny do głębokiego fundamentowania.

Są to naprawdę duże i skomplikowane maszyny, z jakimi należy odpowiednio się obsługiwać, co przecież nie każdy potrafi. Maszyny liebherr nie mogą być bowiem serwisowane w byle jakim miejscu. Najlepszy będzie zatem konkretny serwis maszyn Liebherr, czyli miejsce, w którym doświadczeni serwisanci wiedzą niemal wszystko na temat maszyn budowlanych Liebherr. Z pewnością nie jest to łatwe zadania i takich serwisów nie odnajdziemy w Polsce zbyt wiele. Gdzie możemy więc znaleźć serwis maszyn budowlanych Liebherr?

Serwis maszyn budowlanych Liebherr

Regem - serwis maszyn LiebherrW Białymstoku odnajdą Państwo Regem Service, czyli firmę, która zajmuje się serwisem maszyn budowlanych Liebherr. W tym miejscu pracują jedynie najlepsi i doświadczeni serwisanci, którzy w profesjonalny sposób podchodzą do swoich obowiązków. Naprawa wszystkich usterek i uszkodzeń to dla nich dziecinnie proste zadanie. Tutaj oferujemy nawet o wiele więcej. W serwisie maszyn Liebherr możesz zakupić także części zamienne do maszyn budowlanych.

Co jeszcze oferujemy?

 • naprawę i serwis pogwarancyjny,
 • wykonywanie kapitalnych napraw silników,
 • naprawę układów klimatyzacji,
 • regenerację pomp,
 • naprawę elektroniki Liebherr,

To jednak nie wszystko. Nasza oferta zawiera o wiele więcej niż możesz sobie wyobrazić. Co jeszcze mamy Ci do zaproponowania?

 • diagnozę przed zakupową maszyny
 • diagnozę przedsprzedażową maszyny
 • badanie przyczyn powstania usterek
 • sprzedaż części nowych i używanych
 • dobór materiałów eksploatacyjnych do charakteru pracy maszyn
 • szkolenie operatorów z zakresu prawidłowej eksploatacji oraz budowy maszyny
 • szkolenie serwisu klienta z zakresu budowy, naprawy oraz regulacji maszyn

REGEM serwis to najlepszy serwis maszyn budowlanych Liebhherr, przyjdź i przekonaj się na własne oczy.