Koszt wynajmu i serwisu maszyn budowlanych Liebherr

 

W czasach kryzysu znaczna część firm budowlanych rezygnuje z zakupu nowych maszyn budowlanych i zwraca się raczej w kierunku ich wynajmu. Takie rozwiązanie ma zagwarantować większe oszczędności i pozwolić na szybszy rozwój przedsiębiorstwa. Najbardziej popularne i skuteczne są oczywiście maszyny marki Liebherr, jednakże trzeba pamiętać o ich regularnym serwisie, najlepiej przy wsparciu autoryzowanego serwisu jak ten dostępny w Regem. Na budowie najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo oraz szybkość działań. Dzisiaj przeanalizujemy koszt wynajmu maszyn budowlanych. Zapraszamy do przeczytania wpisu, który stworzyliśmy na potrzeby osób, które szukają skutecznego serwisu maszyn budowlanych.

Rodzaje maszyn budowlanych

Maszyny budowlane są urządzeniami, jakie wykorzystuje się podczas robót budowlanych takich jak: budowa, rozbudowa, odbudowa, czy nadbudowa. Jednak to nie wszystko, ponieważ do robót budowlanych zaliczyć możemy także prace, które polegają między innymi na remoncie, montażu, a nawet rozbiórce danego obiektu budowlanego.  Same maszyny budowlane podzielić można przynajmniej na kilkanaście kategorii, ale najważniejsze są przede wszystkim maszyny wykorzystywane do robót ziemnych, czyli chociażby koparki, ładowarki łyżkowe oraz spychacze.

Kupując takie maszyny warto przyjrzeć się bliżej koparkom Liebherr, a także ładowarkom Liebherr. To obecnie najpopularniejsze maszyny budowlane z gwarancją wysokiej skuteczności. Na uwadze trzeba mieć ponadto serwis maszyn Liebherr.

Wynajem i serwis maszyn budowlanych Liebherr

Wynajem maszyn budowlanych oraz serwis Liebherr jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem, za którym opowiada się znaczna część właścicieli firm, która poszukują oszczędności. Jest to zwłaszcza dobry pomysł dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, jakie posiadają mniejszy kapitał. Tego rodzaju maszyny wynajmuje się przeważnie na doby, a okres najmu zależy od zapotrzebowania danej firmy.

Ceny wynajmu są bardzo zróżnicowane, w zależności od części kraju, czy stanu technicznego urządzeń.

Najdroższe będą oczywiście najnowsze i najmniej zużyte maszyny budowlane. W Polsce z łatwością odnajdziemy firmy, które oferują wynajem maszyn budowlanych na doby, nie powinno być z tym żadnego problemu, wystarczy jedynie dobrze poszukać. Pamiętajmy jednak, że każda maszyna potrzebuje serwisu, warto sprawdzić więc serwis ładowarek Liebherr, czy serwis koparek Liebherr.

Cennik wynajmu maszyn budowlanych

Liebherr koparkaJak już powiedzieliśmy maszyny budowlane wynajmuje się zazwyczaj na doby, a ich koszt jest uzależniony od stopnia eksploatacji. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny wynajmu konkretnych maszyn budowlanych:

  • koparki niewielkich rozmiarów – od 200 zł/doba
  • ładowarki – od 300 zł/doba
  • zagęszczarki od 90 zł/doba

Podane ceny są cenami netto, zależne mogą być również od lokalizacji. Wynajem maszyn budowlanych jest bowiem znacznie droższy w większych miastach.

Serwis maszyn Liebherr

Każda maszyna powinna być serwisowana przynajmniej raz na jakiś czas, dlatego warto znaleźć firmę, która zajmuje się serwisem ładowarek Liebherr, serwisem żurawi Liebherr, czy nawet serwisem maszyn do głębokiego fundamentowania Liebherr. To kluczowa zasada, której powinniśmy przestrzegać. Jeżeli wynajmujemy sprzęt budowlany musimy koniecznie sprawdzić jak często oraz gdzie jest on serwisowany. Bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Jeżeli płacimy już za wynajem to lepiej otrzymać sprawdzony i w pełni sprawny sprzęt, to bardzo istotne dla postępów naszych prac budowlanych.

Serwis Liebherr działający przy naszej firmie Regem Service z pewnością stanie na wysokości tego rodzaju zadania i zaoferuje nam gwarancję swoich usług.